Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/107251/virtual/www/templates/ds_3_6/functions.php on line 186

Seminář sebeobrany Brno 2019

 

   V sobotu 26. října se v tělocvičně Jednoty OREL Husovice uskutečnil seminář zaměřený na sebeobranu. Hostem a vedoucím semináře byl Si-fu René KANIOK (5. Toan) z oddílu Dragon Claw Baška. René je bývalý policista a mnoho let zastával post instruktora výcviku PČR, a právě tyto jeho zkušenosti jsou základem "Intuitivní sebeobrany", kterou vytváří v rámci bojového stylu Dju Su.

  Seminář měl dvě části. První část proběhla dopoledne a její náplní byla postřehová cvičení, základy vyprošťování a využívání biomechaniky těla. Ve druhé odpolední části si účastníci vyzkoušeli sebeobranu u zdi, proti noži a provedení pákových technik.

   Na závěr semináře byl Vlastimil TOMÁŠEK oceněn udělením oranžového pásu (4. Tjie) ve stylu Dju Su a mistru oddílu Lukáš NOVÁKOVI byl udělen mistrovský stupeň 3. Toan, čemuž předcházela uzavřená zkouška, která proběhla předcházející den.

   Celý seminář se nesl v přátelském odlehčeném duchu, což přispívalo k jeho hladkému průběhu. Po skončení semináře následovala neformální část setkání v nedaleké hospůdce.

 


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com