Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/107251/virtual/www/templates/ds_3_6/functions.php on line 186

Kurz první pomoci

 

   V sobotu 7. září se uskutečnil Kurz první pomoci, který organizoval náš oddíl ve spolupráci s Jednotou OREL Husovice a Oblastním spolkem Českého červeného kříže Brno.

   Pod vedením zkušeného instruktora z Oblastního spolku ČČK Brno se 12 členů našeho oddílu dozvědělo a vyzkoušelo si postupy, jak postupovat při zraněních způsobených v důsledku tréninku bojových umění a také obecné zásady, jak postupovat v případě nálezu zraněné osoby v běžném životě.

   Kurz se nesl v přátelském a uvolněném duchu a všichni členové se aktivně zapojovali a pomáhali spoluutvářet jeho náplň. Poznatky a nové zkušenosti pomohou také v aktualizaci teoretických podkladů, které jsou součástí zkušebního řádu a zkoušek na technické stupně.  

   Touto cestou děkujeme Oblastnímu spolku Českého červeného kříže Brno, Jednotě Orel Husovice za pomoc při přípravě kurzu a Radnici místní části Brno-sever, jejíž finanční podpora pomohla při organizaci akce.

 


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com