Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/107251/virtual/www/templates/ds_3_6/functions.php on line 186

Dragon World Cup 2019

 

   Za dobu existence oddílu Dragon Spirit Brno jsme se již potřetí zúčastnili otevřeného světového šampionátu DRAGON WORLD CUP, který organizuje klub SKCK Karviná. Také letos jsme nepřijeli s prázdnou.

Reprezentanti oddílu letos jeli ve složení Filip Macalík (kategorie Kata Hard Men – Kids), Petr Daňhel (kategorie Kata Hard Men – Seniors a Self-Defence) a Stanislav Kapl (kategorie Self-Defence). Vedoucím výpravy byl mistr oddílu Lukáš Novák, který byl mj. také rozhodčím na tomto turnaji.
   Turnaj Dragon World Cup je tradiční akce, která původně vznikla jako regionální soutěž spřátelených oddílů a dospěl do současného stavu, kdy jde o mezinárodně uznávanou akci spojenou s festivalem bojových umění, k jehož programu přispívají také Armáda ČR, Policie ČR, Městská policie a další spolupracující složky IZS. Samotného turnaje se zúčastnilo více než 400 závodníků cvičících kung-fu, karate, taekwondo, ju-jitsu, muay-thai, a mnoho dalších stylů především asijských bojových umění a sportů.
   V disciplíně Kata Hard Men – Kids se Filip Macalík umístil na krásném 5. místě. Ve znamení 5. místa se neslo také umístění Petra Daňhela v kategoriích Kata Hard Men – Seniors a Self-Defense Seniors. Nejvyšší umístění vybojoval Stanislav Kapl, který v kategorii Self-Defense – Seniors získal stříbrnou medaili.
   Již nyní připravujeme plány na následující ročník. Po loňském náboru roste v oddíle nová generace bojovníků, která rozšíří naše reprezentační řady a věříme, že vybojujeme více medailových umístění.
 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com